ساخت اپلیکیشن فیدخوان اندروید، بدون دانش برنامه‌نویسی

لطفاورودیاعضویتپستهای دوستداشتنی
ویدیو

ساخت اپلیکیشن فیدخوان اندروید، بدون دانش برنامه‌نویسی شاید کمی سخت به نظر برسد؛ اما در این مقاله روش ساخت این اپلیکیشن را آموزش می‌دهیم.

هر کاربر اینترنتی برای خود یک لیست ثابت از چند وب‌سایت دارد که به‌طور روزانه برای مرور مطالب جدید، چندین بار به آن‌ها سر می‌زند. در این بین، برخی از کاربران با بهره‌گیری از فید وب‌سایت‌ها خود را از‌ سر زدن‌های مکرر رها می‌کنند و با سپردن لینک فید هر سایت، به یک نرم‌افزار یا اپلیکیشن مدیریت فید، به‌طور خودکار از پست‌های جدید سایت‌های مورد نظرشان باخبر می‌شوند.

اپلیکیشن‌های مختلفی برای مدیریت فیدها در اندروید ساخته و منتشر شده‌اند که از آن جمله می‌توان به Feedly اشاره کرد. اما این اپلیکیشن‌ها دارای نقص‌هایی نیز هستند که استفاده از آن‌ها را چندان دلچسب نمی‌کند. برای مثال شما باید لینک RSS سایت‌های مورد نظرتان را به‌صورت دستی به این برنامه‌ها وارد کنید و به این ترتیب اگر روزی رام گوشی خود را عوض کنید یا اپ مورد نظر را پاک و دوباره نصب کنید، مجبور به شروع دوباره و وارد کردن مجدد لینک فید سایت‌ها هستید که امری وقت‌گیر خواهد بود. ضمن اینکه این اپلیکیشن‌ها، بعضی از RSS-ها را نیز نمی‌شناسند و محیط اکثر آن‌ها به دلیل وجود تبلیغات و … به مذاق خیلی از کاربران خوش نمی‌آید.

امروز به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه بدون دانش‌ برنامه‌نویسی یک اپلیکیشن فید‌خوان با ظاهر شیک و حرفه‌ای و مطابق میل خود بسازید و با وارد کردن تمام سایت‌های مورد علاقه‌ی خود در آن، اپلیکیشن مخصوص خود را همیشه و همه‌جا در اختیار داشته باشید.

اگر صاحب یک سایت یا وبلاگ هستید، می‌توانید با کمک این آموزش یک اپلیکیشن فید‌خوان اختصاصی برای سایت خود بسازید و آن را با کاربرانتان به اشتراک بگذارید.

Reactions

1
0
0
0
0
0
قبلا به این پست واکنش نشان داده شده.

واکنش ها

1

کسی این مطلب را نپسندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *