وقتی Windows Explorer در Windows 10 کرش میکند چه کاری انجام دهیم

لطفاورودیاعضویتپستهای دوستداشتنی
مقاله
وقتی Windows Explorer در Windows 10 کرش میکند چه کاری انجام دهیم

گاهی اوقات با توجه به اقداماتی که در سیستم انجام داده اید ممکن است ویندوز اکسپلورر شما کرش (crashe) یا سقوط کند. البته، چند راه برای بازگرداندن و اجرای آن وجود دارد.

واضح ترین راه این است که کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. اما شما نیازی به انجام چنین مراحل وقت گیری ندارید. شما می توانید ویندوز اکسپلورر را با استفاده از یک ترفند کوچک شناخته شده به زندگی بازگردانید. کافی است ادامه این مقاله ویکی هو را مطالعه کنید تا این ترفند را یاد بگیرید.

توجه : به یاد داشته باشید، اگر ویندوز اکسپلورر سقوط کرد، ممکن است قادر به دسترسی به دکمه on-screen روی صفحه نمایش نباشید. شما می توانید از Ctrl + Alt + Delete برای راه اندازی مجدد دستگاه خود استفاده کنید.

وقتی ویندوز اکسپلورر خراب میشود چه کاری انجام دهیم؟

 وقتی ویندوز اکسپلورر خراب میشود چه کاری انجام دهیم؟

  1. برای باز کردن Task Manager کلیدهای ترکیبی Ctrl + Shift + Esc را فشار دهید . (شما همچنین می توانید از Ctrl + Alt + Delete هم استفاده کنید ، اما باید با استفاده از منوی on-screen صفحه Task Manager را باز کنید.)
  2. روی برگه Processes در بالای پنجره کلیک کنید.
  3. در لیست برنامه ها، Windows Explorer را پیدا کنید .
  4. بر روی نام برنامه کلیک کنید تا رنگی و برجسته شود.
  5. در گوشه پایین سمت راست پنجره Task Manager بر روی Restart کلیک کنید.

در حالی که ویندوز اکسپلورر دوباره راه اندازی می شود، کل صفحه نمایش شما سیاه می شود. هر برنامه یا اسنادی که باز کرده اید باید بعد از راه اندازی مجدد در دسترس باشد، اما هر فعالیتی که در برنامه ویندوز اکسپلورر انجام می دهید، از بین می رود.

آیا شما اغلب مواقع مجبور به راه اندازی مجدد ویندوز اکسپلورر می شوید؟ چه راهکاری برای رفع آن پیدا کرده اید؟آیا به دنبال یک جایگزین هستید؟پاسخ ها و تجربیات خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

Reactions

0
0
0
0
0
0
قبلا به این پست واکنش نشان داده شده.

واکنش ها

کسی این مطلب را نپسندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *