اطلاع از مطالب جدید Instagram با توجه به هشتگ خاص

لطفاورودیاعضویتپستهای دوستداشتنی
مقاله
اطلاع از مطالب جدید Instagram با توجه به هشتگ خاص

هشتگ ها معمولا برای پیدا کردن محتوا در مورد یک موضوع خاص استفاده می شوند. آنها در فیس بوک، توییتر و Instagram هم همین کاربرد را دارا هستند. اگر به یک هشتگ ضربه بزنید، به شما تمام محتوای عمومی که از همان هشتگ استفاده می کند را نشان می دهد. Instagram در حال تغییر در نحوه ارتباط با هشتگها است. در فیس بوک و توییتر، آنها اساسا یک ابزار جستجو هستند، اما در Instagram، شما می توانید هشتگ ها را به عنوان اینکه آنها یک حساب کاربری بر روی خود هستند دنبال کنید. هنگامی که  هشتگ های خاصی را در Instagram دنبال می کنید، مطالب حاوی آن هشتگ در خوراک خانگی شما ظاهر می شوند و حسابهایی که دنبال می کنید تقریبا غیر قابل تشخیص است.

دنباله Hashtags در Instagram

اینستاگرام را بازکنید و به برگه جستجو بروید. یک هشتگ را که می خواهید دنبال کنید وارد کنید . به طور خلاصه، شما می توانید روی هشتگ در یک پست ضربه بزنید و شما را به همان صفحه نمایش می برد اما با هشتگ خودتان که قبلا انتخاب شده است. برای پیروی از هشتگ، روی دکمه follow کلیک کنید.

دنباله Hashtags در Instagram

هنگامی که شما شروع به دنبال کردن یک هشتگ کنید، هر وقت شخصی در Instagram یک عکس یا ویدیو با آن هشتگ خاص بارگذاری می کند، در خوراک خانگی شما ظاهر می شود. هیچ فیلتری وجود ندارد که بتوانید به این پست ها اعمال کنید تا از هر کشوری در جهان باشد و بتوان آنها را در هر زبان دیگری یافت. هشدار، اگر شما یک hashtag  ویژه ای را انتخاب کنید که به عنوان مثال #food باشد، تعداد زیادی پست در خوراک خانگی خود خواهید دید. پست ها نشان می دهد که مربوط به کدام هشتگ است و حساب اصلی که عکس را به اشتراک گذاشته کدام است.

دنباله Hashtags در Instagram

برای unfollow کردن یک هشتگ، به سادگی در خوراک خانگی خود روی دکمه دنبال در بالای صفحه هشتگ ضربه بزنید. یک منو با گزینه Unfollow باز می شود.

کشف محتوای جدید

این یک استفاده بسیار خوب از هشتگ ها است. برنامه های کاربردی و سرویس های رسانه های اجتماعی به طور معمول از آن به عنوان یک ویژگی جستجوی تکمیلی استفاده می کنند، اما به ندرت به عنوان وسیله ای برای کشف محتوای جدید از آن بهره می برند.اگر کاربران، به ویژه آنهایی که جدید هستند، حساب های جالب از سایر کاربران برای دنبال کردن ندارند، می توانند از hashtag ها در Instagram استفاده و آن هشتگ ها را دنبال کنند و خوراک اصلی خود را با مطالب مربوط به آن هشتگ ها پر کنند.

ممکن است علامت های تجاری در این خصوص به عنوان کاربران معمولی نباشند. اگر یک نام تجاری از هشتگ محبوب استفاده کند، ممکن است با تمام حسابهای دیگر که از آن استفاده می کنند غرق شود. آنها باید به تبلیغاتی که برای اینستاگرمی عالی است، تکیه کنند، اما برای کسب و کارهای کوچک خیلی بزرگ نیستند. ما باید ذکر کنیم این قابلیت می تواند پیروان بیشتری برای برخی از حسابها به همراه  داشته باشد. در صورتی که پست های جالب داشته باشید، در نهایت برای استفاده از hashtags های عمومی هزینه می کنید. افراد قادر خواهند بود محتوای شما را در خوراک خود ببینند حتی بدون اطلاع شما و شما ممکن است تعدادی فالوور جدید را پیدا کنید.

Reactions

0
0
0
0
0
0
قبلا به این پست واکنش نشان داده شده.

واکنش ها

کسی این مطلب را نپسندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *