نحوه ریمیکس عکس ها در Instagram

لطفاورودیاعضویتپستهای دوستداشتنی
مقاله
نحوه ریمیکس عکس ها در Instagram

Instagram یک ویژگی جدید به نام ریمیکس عکس (remix photos) اضافه کرده است تا پیام های مستقیم(direct) شما را جذاب تر کند. خبر خوب این است که این یک کپی از ویژگی Snapchat نیست، اما شما می توانید ببینید که Instagram می خواهد کاربران را بیشتر به طور فعال با DM درگیر کند این نوعی از Snapchat است. عکس های Remix در Instagram به شما اجازه می دهد نسبت به عکس هایی  که دوستان شما به صورت خصوصی برای شما ارسال می کنند، واکنش نشان دهید. شما می توانید یک عکس از خودتان بکشید و آن را بفرستید. عکس دارای ابزار ویرایش معمول است؛ متن، برچسب ها، و یک ابزار طراحی free-hand است.

ریمیکس عکس ها در Instagram

نمایش مشخصات عمومی را باز کنید و روی دکمه هواپیما کاغذی در بالا سمت راست ضربه بزنید تا به پیام های مستقیم خود برسید. یک موضوع مکالمه را انتخاب کنید و روی دکمه پاسخ در کنار یک تصویر یا ویدیو که دوستتان به شما ارسال کرده است، ضربه بزنید.

شما به نمای دوربین می روید که در آن می توانید عکس بگیرید و آن را به عنوان یک پاسخ به پیام ارسال کنید.

ریمیکس عکس ها در Instagram

پاسخ شما تصویری است که به آن پاسخ می دهید. شما می توانید آن را بکشید و جای آن را در هر جای عکس خود قرار دهید. حالت عکسبرداری شامل بومرنگ و سوپر زوم است. اگر روی عکس یا ویدیو ضربه بزنید، نیمه بالای عکس شما را می گیرد.

هنگامی که عکس را ضبط میکنید، میتوانید روی آن نقاشی کنید، برچسبها را اضافه کنید و متن را اضافه کنید. هنگام ارسال پاسخ
شما گزینه ای دارید که به شما اجازه میده که دوستانتان را اجبار کنید همانطور که شما دوست دارید به شما پاسخ دهند.
همچنین شما می توانید دوستان خود را محدود کنید تا بتوانند فقط یک بار پاسخ شما را مشاهده کنند.شما می توانید یک عکس زنده بگیرید یا عکس را از رول دوربین خود انتخاب کنید،در صورتی که شما در 24 ساعت گذشته آنرا گرفته یا ذخیره کرده باشید.

ریمیکس عکس ها در Instagram

گزینه های ریمیکس به نظر می رسد که تا حدودی متفاوت هستند، اگر از آنها برای پاسخ دادن به یک عکس ارسال شده به عنوان داستان خصوصی اینستاگرام استفاده کنید. گزینه عکس ریمیکس فقط در هنگام پاسخ دادن به یک عکس یا ویدیویی که به عنوان پیام مستقیم به شما ارسال شد، در دسترس است.

عجیب و غریب است که اینستاگرام این عکس ها را “Remixing Photos” می نامد آن هم زمانی که شما بیشتر از آن واکنش به چیزی که دنبالش هستید نشان می دهید. به نظر می رسد Instagram می خواهد کاربران خود را بیشتر درگیر چت خصوصی کند و این بار آن را به آنچه که بهترین است، یعنی عکس ها چسبیده است.  تنها سوال این است، آیا این کار را خواهد کرد؟ نمایش مشخصات عمومی ساخته شده بر روی عکس های زرق و برق دار است که به صورت خصوصی به اشتراک گذاشته شده است. عکس های خیره کننده و آنهایی که به اندازه کافی خوب هستند، عمومی هستند، بنابراین بهتر است که عکس های شخصی خصوصی برای این برنامه، یک علامت سوال باشد. شاید این فقط یک راه برای جلوگیری از کاربران از Snapchat است.

Reactions

0
0
0
0
0
0
قبلا به این پست واکنش نشان داده شده.

واکنش ها

کسی این مطلب را نپسندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *