چگونه از Emoji در فتوشاپ استفاده کنیم

لطفاورودیاعضویتپستهای دوستداشتنی
مقاله
چگونه از Emoji در فتوشاپ استفاده کنیم

در چند سال گذشته Emoji بخش عظیمی از فرهنگ پاپ شده است. حتی یک فیلم در مورد آنها وجود دارد (هرچند من تلاش میکنم که آن را فراموش کنم). با فتوشاپ CC 2017، ادوبی پشتیبانی مناسبی را برای Emoji ها اضافه کرده است. بنابراین اجازه دهید نگاهی به نحوه استفاده از آنها بکنیم.

سندی را که در حال کار بر روی آن هستید (یا یک سند خالی) در فتوشاپ باز کنید.

 چگونه از Emoji در فتوشاپ استفاده کنیم

ابزار Type را با میانبر صفحه کلید T یا از منوی Tools انتخاب کنید.

 چگونه از Emoji در فتوشاپ استفاده کنیم

در نوار منو، از لیست کشویی نوع فونت “emoji” را انتخاب کرده و شروع به تایپ کردن کنید.

فونت "emoji"

من از سیستم عامل مک استفاده می کنم، بنابراین من دو گزینه دارم: Apple Color Emoji و EmojiOne Color. اگر شما از PC استفاده می کنید، فقط EmojiOne Color را مشاهده خواهید کرد. فونت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

هنگامی که یک فونت Emoji را انتخاب می کنید، Panel Glyphs ظاهر خواهد شد.

Panel Glyphs

برای شروع یک لایه متنی جدید روی هر جای سند که تمایل دارید کلیک کنید و سپس هر Emoji را که میخواهید انتخاب کنید، آن را با دوبار کلیک روی آن در پنل Glyphs اضافه کنید.

Glyphs

شما می توانید Emoji های بیشتری را با دو بار کلیک کردن بر روی آنها اضافه کنید یا با کلیک روی قسمت دیگری در سند برای شروع  لایه های جدید از نوع متنی برای اضافه کردن آنها اقدام کنید.

چگونه از Emoji در فتوشاپ استفاده کنیم

بهترین چیز در مورد فونت Emoji این است که هر علامت یک تصویر برداری است . این به این معنی است که شما می توانید آنها را بدون کوچکترین افت کیفیت تا هر اندازه که می خواهید بزرگ کنید. فقط کافی است کلیدهای Control+T را (Command + T روی Mac) برای دسترسی به ابزار تبدیل و تغییر اندازه Emoji به همان اندازه که می خواهید فشار دهید .

فونت Emoji

Emoji بخش بزرگی از چگونگی ارتباط افراد است. اگر شما یک پوستر برای یک رویداد یا گرافیکی برای یک وب سایت ساختید، ممکن است بخواهید از آنها در فتوشاپ استفاده کنید. حالا چطوری؟

 

Reactions

1
0
0
1
0
0
قبلا به این پست واکنش نشان داده شده.

واکنش ها

1
1

کسی این مطلب را نپسندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *