نحوه برش يك فايل تصویری در ويندوز 10 بدون نرم افزار جانبی

لطفاورودیاعضویتپستهای دوستداشتنی
مقاله
نحوه برش يك فايل تصویری در ويندوز 10 بدون نرم افزار جانبی

برنامه های ویرایش ویدئو معمولا یکی از این دو ویژگی را دارا هستند؛ یا پیچیده هستند و یا گران. اگر به دنبال یک ویرایش نسبتا ساده برای یک ویدیو هستید، یک برنامه ایجاد و ویرایش ویدیو پیچیده مثل OBS Studio بسیار خوب است. متاسفانه، برنامه های رایگان اغلب محدودیت دارند. خبر خوب این است که مایکروسافت دقیق تر عمل می کند و برنامه های سهام آن را قوی تر می کند. این شرکت هنوز مجوز ویرایش کامل ویدئو را در سیستم عامل خود نگفته است اما اگر می خواهید ویدیو خودتان را در ویندوز 10 تقسیم کنید، می توانید بدون نیاز به برنامه های شخص ثالث این کار را انجام دهید.

برنامه Photos توانسته است تا مدت زمان فیلم ها را ویرایش کند، اما کنترل ها دقیقا مشخص نیست و برنامه فیلم ها را هم ادغام نمی کند . با این حال، برنامه Movies & TV یک بروز رسانی دریافت کرده است که باعث می شود ویدیو را برای ویرایش در برنامه Photos آسان تر کنید. یکی از ویژگی های ویرایش در این برنامه قابلیت برش دادن ویدیوها است.

برنامه Movies & TV

ویدیویی را که میخواهید در برنامه Movies & TV برش دهید، باز کنید. دکمه ویرایش را در کنار دکمه نمایش مینی مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید و گزینه ‘Trim’ را از منوی که ظاهر می شود انتخاب کنید.

نحوه برش يك فايل تصویری در ويندوز 10 بدون نرم افزار جانبی

این ویدیو را در برنامه Photos باز می کند. این به طور خودکار متوقف خواهد شد. از دو لغزنده در نوار جستجو استفاده کنید تا بخشی از ویدئو مورد نظر را انتخاب کنید. بخش بین دو لغزنده بخشی است که در ویدیو ذخیره می شود که شما ذخیره می کنید در حالی که همه چیز در خارج از آن بریده خواهد شد. بر روی دکمه “Save a copy” در سمت راست بالا کلیک کنید تا ویدیو کمرنگ ذخیره شود.

نحوه برش يك فايل تصویری در ويندوز 10 بدون نرم افزار جانبی

این ویدیو را به همان دایرکتوری ذخیره می کند که فایل اصلی آن قرار دارد. اگر یک ویدیو در پوشه فیلم شماست و شما آن را ترتیب می دهید، نسخه ترمیم شده نیز در پوشه Videos ذخیره می شود. نام ویدیو همان نام فایل اصلی که به انتهای آیک یک Trim اضافه شده است.

برنامه Photos

اگر میخواهید ویدیو را در برنامه Photos برای ویرایش باز کنید، ابتدا باید پوشه ای را که ویدیو در آن قرار دارد به برنامه اضافه کنید. برنامه Photos را باز کنید و به برگه Folders بروید. پوشه حاوی ویدیو را به آن اضافه و سپس آن را باز کنید. بر روی ویدوی راست کلیک کنید و به Edit & Create > Trim بروید.

نحوه برش يك فايل تصویری در ويندوز 10 بدون نرم افزار جانبی

برای مشخص شدن، در هر دو مورد از برنامه Photos استفاده کنید تا فیلم ها را در ویندوز 10 برش دهید. تنها تفاوت این است که چگونه ویدئو را برای برش آن باز می کنید. برنامه Movies & TV به شما یک روش ساده تر برای باز کردن یک ویدیو برای ویرایش می دهد. اگر این کار را از طریق برنامه Photos انجام دهید، یک پوشه بیش از حد زیادی به آن اضافه خواهید کرد.

Reactions

0
0
0
0
0
0
قبلا به این پست واکنش نشان داده شده.

واکنش ها

کسی این مطلب را نپسندید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *